Смуга невдач для чернігівських «тигрів» триває

29 жовтня у чотирнадцятому турі Чемпіонату України в Першій лізі футболісти ФК «Чернігів» на місцевому стадіоні приймали запорізький «Металург».

Перед грою всі учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Початок матчу був доволі рівним, але на 22-й хвилині запорізькі футболісти вийшли вперед. Руслан Буряк замкнув швидку атаку гостей.

Наприкінці першого тайму «металурги» подвоїли рахунок. Чернігівський гравець Кирило Кривобороденко грубо помилився у власному карному майданчику, чим скористався Валерій Сад, який відправив м’яч у сітку воріт господарів.

Забезпечивши собі комфортну перевагу у два м’ячі, футболісти «Металурга» у другому таймі почали діяти від захисту, час від часу проводячи небезпечні атаки. В свою чергу, чернігівці мали моменти, щоб забити, так гравець «тигрів» Павло Федосов двічі схибив з вигідних позицій.

Втім, на останніх хвилинах матчу гості забили третій гол. Данило Фальковський вправно зіграв на добиванні.

Все ж таки на останній хвилині гри чернігівські «тигри» відіграли один м’яч. Захисник гостей Богдан Сокол у власному штрафному майданчику збив Павла Федосова, і арбітр матчу Євген Цибулько призначив пенальті, яке вправно і реалізував постраждалий Павло Федосов.

Отже, після поразки від запорізького «Металурга» з рахунком 1:3, чернігівські «тигри» перебувають на передостанній, дев’ятій сходинці у турнірній таблиці. Хоча можливі і зміни, адже матч між командами «Діназ» (Вишгород) та «Лівий Берег» (Київ) призупинено через повітряну тривогу на 60-й хвилині при рахунку 0:0 і буде дограно 30 жовтня. На першій сходинці у групі «Б» перебуває петрівський «Інгулець».

У групі «А» лідирують львівські «Карпати».

Матч п’ятнадцятого туру Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Чернігів» проведе 3 листопада на виїзді проти кременчуцького «Кременя».

Результати матчів 14 туру

Група Б:

ФК «Чернігів» – «Металург» (Запоріжжя) 1:3.

«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – «Вікторія» (Миколаївка) 2:2.

«Інгулець» (Петрове) – ФСК «Маріуполь» 0:1.

«Діназ» (Вишгород) – «Лівий Берег» (Київ) матч призупинено через повітряну тривогу на 60-й хвилині прирахунку 0:0 і буде дограно 30 жовтня.

СК «Полтава» – «Кремінь» (Кременчук) 4:1.